IMG_1698

ZERVA cosmetics prichádza už aj na Slovensko


3. 10. 2013

BRATISLAVA, 3. október 2013 – V mnohých krajinách uznávaná a rešpektovaná značka špičkovej dekoratívnej kozmetiky ZERVA cosmetics je už aj na Slovensku. Za úspechom tejto značky stojí jedna z najpoprednejších gréckych vizážistiek súčasnosti Athina „Nana“ Zerva. Vďaka jej skúsenostiam, životnej filozofii a poctivému prístupu spĺňajú produkty ZERVA cosmetics tie najnáročnejšie kritéria profesionálov už v 17 krajinách sveta. „Plánujeme expandovať v najbližšom období na viaceré významné trhy,“ hovorí impozantná zakladateľka a úspešná grécka podnikateľka Nana Zerva. Ako ďalej dodáva, je hrdá, že aj tak náročný trh akým sú Spojené arabské emiráty majú záujem o jej produkty. V blízkej budúcnosti by sa produkty tejto značky mali začať predávať aj na Ukrajine, v Gruzínsku, Českej republike a momentálne sa rokuje aj o spolupráci s Ruskom.

A čo stojí za úspechom tejto firmy ? „Podarilo sa mi postupne vybudovať firmu bez akéhokoľvek zadlženia alebo úveru. Aby som mohla vytvoriť líniu profesionálnych produktov viac ako rok som pracovala veľmi tvrdo – líčila som aj šesť  neviest denne, pričom moje sadzby sa pohybovali okolo 500 EUR,“ vysvetľuje Nana Zerva. Okrem mnohých ocenení za vizážistické práce bola ZERVA cosmetics ocenená ako najlepšia spoločnosť v tejto oblasti v Grécku. V roku 2006 reprezentovala Grécko na svetovom kongrese CIDESCO.

Produkty Zerva Cosmetics vznikajú pod taktovkou samotnej Nany Zervy v spolupráci s renomovaným talianskym biochemikom vo výrobnom závode v Miláne. Prísne kritéria pri výrobe, starostlivý výber ingrediencií a vysoké nároky na samotné produkty sú zárukou špičkovej kvality (krytie, odolnosť, konzistentnosť) a perfektného výsledku aj v náročných podmienkach. Tvárou značky ZERVA cosmetics na Slovensku sa stala jedinečná a úspešná slovenská speváčka Mária Čírová. Ako sama hovorí: „Som poctená, že som sa stala tvárou tejto zahraničnej kozmetickej značky prichádzajúcej na Slovensko. Kozmetika ZERVA je vysoko kvalitná a s ich produktmi som viac ako spokojná. Obľúbená je pre mňa klasická výbava ako make-up, korektor, rúž, púder a lícenka.”

Produkty sú vyrobené na prírodnej báze a neobsahujú žiadne parabény, živočíšne produkty, či ropu. Navyše sú obohatené vzácnymi látkami, ktoré pokožku zároveň vyživujú. Špeciálna minerálna rada dokonca neobsahuje žiadne konzervačné látky. Má preto špeciálne vzduchotesné balenie a je špeciálne uskladnená. Vďaka tomu sú produkty tejto značky šetrné aj k citlivej pokožke. Produkty majú trvácnosť šesť a dvanásť mesiacov. ZERVA cosmetics neustále inovuje svoju radu produktov, v budúcnom roku by sa mala portfólio produktov rozšíriť o kozmetiku na báze olivového oleja.

Keďže ide o profesionálnu kozmetiku, škála produktov je neskutočná široká. Produktová rada obsahuje rôzne typy make-upov, podkladových báz, púdrov, farebných pigmentov, dlhotrvácnych rúžov a ceruziek. Viac ako sto očných tieňov v úžasných farbách a bezproblémová kombinovateľnosť produktov zvyšuje škálu možností a vytvára množstvo variácií pre kreatívne vyžitie.

V partnerských showroomoch ZERVA cosmetics sú vždy k dispozícii profesionálne vizážistky, ktoré klientky nielen nalíčia, ale aj poradia s výberom správnych produktov.

Úspešná a neustále činorodá Nana Zerva, ktorá dodnes každý deň tvrdo pracuje a na výrobe produktov vlastnej značky sa sama dodnes aj podieľa, navštívi Slovensko v rámci veľtrhu Interbeauty (3.-5.10.2013).

A citát úspešnej Nany Zerva na záver:

„Ten, kto sa naozaj snaží a pozná cenu za námahu, sa tiež naučí rešpektovať prácu iných. To je ozajstný úspech.“