logo dvojky ok BaG 2014

Staňte sa aj vy partnerom 3. celoslovenského stretnutia dvojčiat a viacerčiat


17. 1. 2014

Celoslovenské stretnutie dvojčiat a viacerčiat si už vybudovalo na Slovensku tradíciu. Nikto už nepochybuje o tom, že sa takéto veľké podujatie raz za rok zorganizuje.Tradíciu zachovávame aj v mieste konania, stretnutie sa opäť uskutoční v areáli SNOWLAND vo Valčianskej doline.

Myšlienka celoslovenského stretnutia vznikla v skupine mamičiek dvojčiat na sociálnej sieti, ktoré si prostredníctvom skupiny organizujú menšie regionálne stretnutia. A táto „dvojičkovská komunita“ sa neustále aj vďaka stretnutiam rozrastá, momentálne počet členov prekročil už 900.

Množstvo pozitívnych ohlasov zo strany jednotlivých rodín, ale aj známych a médií nás motivovalo zorganizovať ďalší ročník tejto milej rodinnej akcie. Z ohlasov, ktoré organizátori osobne dostávajú, tak môžeme skonštatovať, že z roka na rok účasť rodín na tomto nevšednom podujatí rastie, je o ňu veľký mediálny záujem a následne vie o nej aj široká verejnosť.

RTVS odvysielala v júni 2013, týždeň pred akciou, úsmevný dokument „DVOJIČKOVO“, ktorý priblížil organizáciu tohto milého podujatia, ako aj vtipné rozhovory a príbehy s organizátorkami. Ďalej v rámci propagácie podujatia prijali organizátori pozvanie od TV Markíza do relácie TELERÁNO. V to ráno sa to v štúdiu hemžilo 13 rodinami s dvojičkami rôzneho veku a celá akcia nabrala pár dní pred stretnutím výrazný nárast v počte ďalších prihlásených rodín. Mnohí, ktorí sa na predchádzajúcich ročníkoch nezúčastnili, plánujú prísť v roku 2014.

Pre koho je stretnutie určené

Pre mamičky, oteckov a hlavne pre malé i väčšie detičky, aby mali možnosť sa stretnúť, spoznať sa osobne a vymeniť si svoje skúsenosti, radosti i starosti. Pre tých, ktorí sa už poznajú aj osobne, a vieme, že je ich dosť, aby mohli porovnať ako detičky vyrástli, čo všetko už dokážu a o ich ďalších plánoch.

Predchádzajúce ročníky

Na 1. ročníku celoslovenského stretnutia dvojčiat a viacerčiat 2012 sa vo Valčianskej doline pri Martine stretlo 182 rodín, z toho 173 párov dvojčiat a 9 trojíc trojčiat. Na 2. ročníku sa už stretlo v areáli 339 rodín, z toho 319 párov dvojčiat, 18 trojčiat a dve rodiny so štvorčatami. Našou snahou bude, samozrejme, znova rekord prekonať. A veríme, že sa nám to opäť podarí!

Dátum a čas: 14. júna 2014 (sobota), o 10.00 hod.

Miesto: Snowland, Valčianska dolina

Organizátor: OPEN PUBLIC PROFILE (OPP) – Jana Gregorovičová, Kvetoslava Kirchnerová-Zelená a Andrea Hoštáková

Predpokladaná účasť: 2 500 návštevníkov

Dianím bude účastníkov sprevádzať známy moderátor a DJ.

Počas celého stretnutia budú prebiehať atraktívne sprievodné aktivity:

- detský kútik (športové hry, kreslenie, tvorenie…),

- animačný program pre deti (skákací raj, jazda na koni …),

- program aj pre staršie ročníky dvojčiat a viacerčiat,

- detské súťaže, balóny, cukrová vata a iné dobroty,

- kultúrny program pre malých aj veľkých.

Ak ste spoločnosť, organizácia či jednotlivec, ktorú naša stretnutie zaujalo a chceli by ste podporiť zaujímavú akciu, staňte sa naším partnerom. Spojte svoje meno a skúsenosti s naším skvelým projektom a pomôžte nám zorganizovať podujatie hodné najvyššej úrovne.

Kontakt:

OPEN PUBLIC PROFILE, s. r. o.

Majerníkova 1/B

841 05 Bratislava

dvojickovo@opp.sk

www.opp.sk

Jana Gregorovičová , jana.gregorovicova@opp.sk, mob.: 0903 774 008

Kvetoslava Kirchnerová–Zelená, kvetoslava.zelena@opp.sk, mob.: 0911 898 901