Iveta Siladiova_mala

Prenašedeti.sk – Podnikanie inšpirované životnými skúsenosťami


12. 5. 2014

Prenašedeti.sk už tretí rok podporuje aj Celoslovenské stretnutie dvojčiat a viacerčiat

 

BRATISLAVA 12. mája 2014 – Inšpiráciou pre podnikanie môže byť napríklad aj taký „obyčajný“ dvojkočík. Ako hovorí pani Iveta Siládiová, mamička štyroch detí a z toho už aj školopovinných dvojčiat a zároveň aj majiteľka špecializovaného obchodu na kočíky pre dvojčatá: „Odštartoval to dvojkočík.“

Keď sa jej v roku 2005 narodili dvojčatá, zo zvedavosti hľadala na zahraničných stránkach informácie o výrobkoch pre dvojčatá, keďže tu u nás okrem dvoch modelov kočíkov nebolo naozaj nič, a navyše aj ceny boli vysoké… „Väčšinu vecí som pre naše deti kúpila od mamičiek v Rakúsku alebo objednala resp. vydražila cez internet. Nápad, v akej oblasti podnikať, vznikol teda z mojej vlastnej potreby. Postupne zisťovala, čo nám tu na Slovensku chýba a uvažovala som, čo by sa zišlo možno aj iným, nielen rodičom dvojčiat,“ dodáva.

Začiatky boli veľmi pozvoľné, s manželom dovážali použité súrodenecké kočíky a značkové autosedačky z Rakúska. Neskôr sa našli dodávatelia, ktorí ponúkali nové a lacné súrodenecké kočíky. Do prvej objednávky išla s rizikom, že tých 10 kusov sa tak ľahko nepredá, ale aj napriek tomu internetový obchod s dvojkočíkmi bol na svete – vznikla firma s vlastným príbehom pod názvom Pre naše deti.

Prenašedeti.sk už tretí rok podporuje aj Celoslovenské stretnutie dvojčiat a viacerčiat. Ako uvádza pani Siládiová, rozhodnutie podporiť toto podujatie bolo samozrejmé, keďže bola a stále je súčasťou skupiny mamičiek dvojčiat na Facebooku, v ktorej sa zrodila myšlienka takéto stretnutie zorganizovať. „Toto stretnutie podporujeme už od začiatku, tento rok sme sa rozhodli o intenzívnejšiu spoluprácu. Myslím si, že prepojenie dvojičkovskej komunity s naším obchodom je obojstranne výhodné,“ dodáva.

Ponuka e-shopu je naozaj široká a okrem kočíkov a dvojkočíkov tu nájdete aj špeciálne výrobky pre dvojčatá – postieľky, oblečenie, ohrádky, vankúše na dojčenie či nosiče. Samozrejmosťou sú doplnky ku kočíkom a špeciálne aj k dvojkočíkom ako deky, fusaky, tašky, vložky do kočíkov, držiaky na fľaše, rukávniky a ďalšie. „K dvojkočíkom si dávame na mieru šiť pláštenky, nánožníky, sieťky proti hmyzu aj veľmi obľúbené slnečné clony,“ hovorí pani majiteľka. Pozrite si napr. tento kočík: http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/productdetail/oc/4563/product/golfove-palice-pre-dvojicky-supa-dupa-twin-brother-sister-cosatto.xhtml.

V ponukovom menu nechýbajú  detské potreby ako detské fľašky, cumlíky, ohrievačky, sterilizátory na detské fľaše, monitory dychu, detské pestúnky, detské taniere a príbory, vysoké stoličky na kŕmenie, popruhy na chodenie, babyšatky, turistické nosiče, oblečenie či hračky. Spoločnosť Pre naše deti zároveň ponúka možno trochu netradičnú službu pre svojich „budúcich“ zákazníkov. Každý mesiac prebieha výstava kočíkov. Tu si môžete kočík prezrieť, vyskúšať, spýtať sa na všetko, čo vás zaujíma.

Pretože sa obchod špecializuje najmä na viacdetné rodiny, nechýbajú tu zľavy pre rodiny. Okrem toho pri nákupe kočíka získa zákazník vernostnú zľavu 5 %. E-shop si zákazníkov mimoriadne cení a vychádza im maximálne v ústrety – doprava kočíka zadarmo, uskladnenie kočíka do doby pôrodu, poskytnutie náhradného kočíka počas reklamácie, možnosť vrátenia kočíka v prípade ukončenia tehotenstva, to všetko je samozrejmé, pretože ako pani Siládiová hovorí: „Naším cieľom je vždy ponúknuť trendové, ale hlavne bezpečné a bezproblémové výrobky pre deti, so snahou dosiahnuť čo najnižšiu cenu a k tomu dobrý zákaznícky servis, čo sa nám zatiaľ úspešne darí.“

Dvojičkový obchod sa nachádza v obci Močenok, viac informácií nájdete na www.prenasedeti.sk.

Kontakt:

Iveta Siládiová

Pre naše deti s.r.o., Mlynská 455, 95131 Močenok

Infolinka: 0905727325

www.prenasedeti.sk, info@prenasedeti.sk
www.facebook.com/prenasedeti